У Британії вилучили рекордну партію героїну

На судні виявили 1,3 тонни героїну. Вартість такого вантажу у наркоділків могла б скласти близько 120 мільйонів фунтів стерлінгів.

Рекордну партію героїну в 1,3 тонни вилучило Національне агентство з боротьби з злочинністю Великобританії спільно з прикордонною службою. Про це у середу, 4 вересня, повідомляє РИА Новости.

“Майже 1,3 тонни наркотику класу А було вилучено з контейнеровоза MV Gibraltar після того, як воно пришвартувалося в порту Феликсстоув 30 серпня”, – йдеться в повідомленні Національного агентства по боротьбі зі злочинністю (NCA).

Згідно із заявою, розвідка Національного агентства по боротьбі з злочинністю встановила, що вантаж з героїном буде знаходитися на судні, коли воно пришвартувалося у Великобританії по дорозі в Антверпен. Судно прибуло 30 серпня, і його обшукали офіцери прикордонних військ і NCA. Вони виявили в загальній складності 1 297 кг речовини, обгорненого в безліч рушників і халатів.

“Це рекордне вилучення героїну у Великобританії і одне з найбільших у Європі. Це позбавить організовану злочинність прибутку в десятки мільйонів фунтів стерлінгів”, – заявив заступник директора NCA Метт Хорн.

Зазначається, що загальна вартість такого вантажу на вулицях могла б скласти близько 120 мільйонів фунтів стерлінгів.

Після того як наркотики були вилучені, контейнер повернули на судно, щоб відстежити пункт призначення. Після зупинки у бельгійському порту контейнер був доставлений на вантажівці на склад у Роттердамі, після чого співробітники поліції затримали чотирьох осіб, які збиралися розвантажувати контейнер.

Раніше повідомлялося, що в Колумбії наркоділки намагалися провезти в трунах 300 кг марихуани.

А в Німеччині вилучили рекордну партію кокаїну. У документах було вказано, що в контейнері знаходяться соєві боби, але митники побачили лише чорні спортивні сумки з тоннами наркотиків.