Трамп привітав Польщу з роковинами початку Другої світової війни

Американський лідер, говорячи про візит свого заступника у Варшаву, на заходи, присвячені річниці Другої світової війни, привітав Польщу.

Президент США Дональд Трамп, коментуючи 80 річницю початку Другої світової війни, сказав, що він “просто хоче привітати” Польщу з цим, повідомляє у вівторок, 3 вересня, Washington Post.

Цей дивний коментар він дав з нагоди заходів у Польщі, приурочених до 80 річниці початку Другої світової війни і нападу нацистської Німеччини. Сам Трамп туди не поїхав, але відправив віце-президента Майка Пенси.

Один з журналістів запитав у глави Білого дому, він може сказати жителям Польщі.

“У мене є добре послання для Польщі. У нас є Майк Пенс, наш віце-президент, він ось-ось він приземлиться. Він являє мене. Я хочу з’їздити туди найближчим часом. Поки я просто хочу привітати Польщу. Це велика країна з чудовими людьми. у нас також є багато поляків в нашій країні – близько восьми мільйонів. Ми дуже любимо наших польських друзів. І я скоро буду там”, – сказав Трамп.

Як відомо, 1 вересня 1939 року війська нацистської Німеччини вторглися в Польщу, що потім стало вважатися початком Другої Світової війни.

Як повідомлялося, Дональд Трамп повинен був сам відправитися в Польщу, однак скасував візит в зв’язку з наближенням до американської території потужного урагану Доріан. Планувалося, що в Польщі Трамп зустрінеться з президентом України Зеленським і політики підпишуть низку документів.