Суд повернув журналісту Playboy пропуск у Білий дім

Раніше Брайан Карем подав позов до Дональду Трампу і прес-секретарю адміністрації США Стефані Грішем.

Окружний суд Вашингтона у вівторок, 3 вересня, ухвалив задовольнити позов кореспондента журналу Playboy і політичного аналітика в телекомпанії CNN Брайана Карема щодо призупинення його пропуску на відкриті заходи в Білому домі.

“Клопотання Брайана Карема задовольнити. Відповідачі повинні відновити пропуск Карема”, − йдеться в опублікованому рішенні суду.

Позивач звинувачував президента Дональда Трампа і прес-секретаря адміністрації США Стефані Грішем в порушенні першої та п’ятої поправок до конституції країни, які гарантують права на свободу слова та належний судовий процес.

Зокрема, згідно з позовною заявою, відповідачі не надали журналісту можливості висловитися до того, як було прийнято попереднє рішення за його пропуску.

Нагадаємо, 20 серпня Карем подав до суду на президента США і прес-секретаря Білого дому за призупинення дії його постійного пропуску в резиденції американського лідера.

На початку серпня журналіст написав у Twitter, що він отримав повідомлення з Білого дому, згідно з яким дія його пропуску з 5 серпня буде призупинено на 30 днів.

В інтерв’ю The Washington Post він пояснив, що офіційною причиною цьому послужила його сварка з Себастьяном Гіркою, який раніше обіймав посаду заступника помічника Трампа.