У школі В США прибрали книги про Гаррі Поттера “за порадою екзорциста”

Місцевий пастор заявив, що використані Джоан К. Роулінг “справжні заклинання” можуть викликати злих духів.

Приватна католицька школа в Нешвіллі, США, прибрала книги про Гаррі Поттера зі своєї бібліотеки, заявивши, що в них містяться “справжні прокляття і заклинання, які при читанні людиною ризикують викликати злих духів”. Про це з посиланням на місцеву газету Tennessean повідомляє The Guardian у вівторок, 3 вересня.

Пастор католицької школи Святого Едварда, яка навчає дітей від дошкільного віку до 8-го класу, відправив батькам по електронній пошті інформацію про серії книг Джоан Роулінг, щоб повідомити їм, що він спілкувався з “кількома” экзорцистами, які рекомендували прибрати книги з бібліотеки.

“Ці книги є магію як добро, так і зло, що не є правдою, а насправді є хитрим обманом. Прокляття і заклинання, використовуються в книгах, є справжніми прокльонами і заклинаннями, які при читанні людиною можуть викликати злих духів в присутності людини, що читає текст”, – пише преподобний Ден Рихил.

До переліку “небезпечних” заклинань увійшли “авада кедавра” (прокляття “вбивства”); “круціо” (прокляття “тортур”) і “империо”, заклинання, що дозволяє чарівникам контролювати дії інших.

Нагадаємо, що раніше в Індії право почали викладати за книгами про Гаррі Поттера.

Також повідомлялося, що книгу про Гаррі Поттера з помилками продали за 74 тисячі доларів.