В Ірані чоловік одружився на 9-річній дівчинці

В Ірані дорослий чоловік одружився на 9-річній дівчинці: шлюб скасували тільки під тиском суспільства.

В Ірані журналісти звернули увагу на відео шокуючою весільної церемонії: 28-річний чоловік одружився на 9-річній дівчинці. Коли відео стало вірусним, влада країни під тиском суспільства вимагали анулювати шлюб. Про це на своїй сторінці в Twitter написав журналіст Бабак Тагвай.

Журналіст також розкрив особу чоловіка. За його даними, чоловіка дівчинки звуть Мілад Чешани, він є бійцем народного ополчення Басідж, що входить в Корпус вартових ісламської революції (КВІР). Підкреслюється, що Чешани отримав дозвіл на весілля в ісламському суді округу.

Name of this 28 years old pedophile is Milad (Shahrokh) Cheshani. He is a #Basij militia member. The girl is Fatima Sayyadi. Milad Cheshani received permission of Islamic court of Bahmani county in Kohgiluyeh & Boyer-Ahmad Province to marry this underage girl! pic.twitter.com/p5cCraEvsf

— Babak Taghvaee (@BabakTaghvaee) 3 вересня 2019 р.

#Iran once pioneered respect for women’s rights in the world. But the world’s most filthy religion ruined its magnificent culture. Under the secular #Pahlavi, marriage was prohibited to women under 18, but in the Islamic Regime,a 13yrs old girl is forced to marry a 28yrs old man! pic.twitter.com/0ktuDqbN53

— Babak Taghvaee (@BabakTaghvaee) 2 вересня 2019 р.

Відзначимо, що в Ірані за законом дівчина може вступати в шлюб з 13 років, чоловік – з 15. До 2002 року в Ірані дозволялося укладати шлюби з девятилетними дівчатками.

Раніше повідомлялося, що король Таїланду одружився на генерала. Дружину монарха назвали королевою Сутхидой. У серпні 2014 року вона була призначена командиром охорони сім’ї наслідного принца.