Німеччина виділила €1 млн постраждалим від війни на Донбасі

Суму отримає Агентство ООН у справах біженців, яке займається ремонтом і підготовкою до зими пошкоджених або зруйнованих жител і квартир, а також підтримкою громад, які взяли внутрішньо переміщених осіб.

Німеччина виділила один мільйон євро для підтримки постраждалих від війни на Донбасі українців. Про це повідомили в посольстві Німеччини в Україні, передає Європейська правда у вівторок, 3 вересня.

“Німеччина підтримує гуманітарні заходи, які проводить Агентство ООН у справах біженців (УВКБ ООН) у поточному році, грантом у розмірі 1 млн євро”, – йдеться в повідомленні.

Таким чином, УВКБ ООН зможе продовжувати свої заходи гуманітарної допомоги, призначені для людей на сході України, які страждають від конфлікту по обидві сторони лінії розмежування.

До таких заходам ставляться ремонт і підготовка до зими пошкоджених або зруйнованих будинків і квартир в районі конфлікту, соціальна підтримка громад, які взяли внутрішньо переміщених осіб, покращення інфраструктури в пунктах перетину лінії розмежування і консультування постраждалих від конфлікту при вирішенні адміністративних і юридичних питань.

За обсягами свого фінансування гуманітарних проектів і програм у розмірі понад 110 млн євро з 2014 року (17 млн євро в поточному році) Німеччина разом з ЄС є головним гуманітарних партнером України.

Нагадаємо, що раніше в Мінсоцполітики підрахували переселенців з Донбасу та Криму.

Також повідомлялося, що більшість жителів непідконтрольного Донбасу висловилося за реінтеграцію.