З’явилися перші жертви урагану Доріан

У кількох американських штатах введена надзвичайна ситуація через наближення урагану

Островів Великий Багама і Абак завдано катастрофічного збитку, повідомляють волонтери. Ураган прямує до узбережжя США.

В результаті урагану Доріан, який обрушився напередодні на острови Абак на півночі архіпелагу Багамські острови, загинула дитина. Про це повідомляє газета Bahamas Press.

Семирічний хлопчик потонув, коли його сім’я намагалася врятуватися від удару стихії. Це перша жертва Доріана на островах Абак. Сестра потонулого, вік якої не уточнюється, пропала без вісті.

Як повідомляє телеканал CNN, в епіцентрі стихії виявилися острова Великий Багама і Абак. За повідомленням волонтерського центру рятувальників у місті Хоуп-Таун на Абак, островам завдано катастрофічного збитку.

Сильні пориви вітру зносили дахи житлових будинків, валили дерева. З-за проливних дощів затоплено дороги та житлові будинки.

За останніми даними, максимальна швидкість поривів вітру урагану досягає 280 км/ч. Очікується, що протягом понеділка ураган вируватиме в районі північної частини Багамських островів, а потім попрямує у бік узбережжя штату Флорида.

За прогнозами, Доріан трохи ослабне, але залишиться потужним протягом найближчих декількох днів. В даний час урагану привласнена максимальна, п’ята категорія за шкалою Саффіра-Сімпсона.

Раніше президент США Дональд Трамп закликав молитися жителів Багамських островів, до яких дійшов ураган Доріан. У штаті Південна Кароліна з-за урагану планують евакуювати 830 тисяч жителів прибережних зон.