Ураган Доріан в США: 830 тисяч жителів готують до евакуації

Ураган Доріан, вид з космосу

У Південній Кароліні сьогодні вступає в силу наказ про обов’язкову евакуацію жителів прибережних зон. Прогнозуються катастрофічні наслідки наближається угарана.

В американському штаті Південна Кароліна через наближення урагану Доріан планують евакуювати 830 тисяч жителів прибережних зон. Про це заявили влади штату, повідомляє в понеділок, 2 вересня, DW.

Наказ про обов’язкову евакуацію набирає чинності 2 вересня, а з 3 вересня будуть закриті всі школи і державні установи вздовж узбережжя.

Режим надзвичайної ситуації оголошений в штатах Північна Кароліна і Флорида.

За прогнозами синоптиків, ураган може досягти берегів Південної Кароліни не раніше середи.

Зазначимо, тропічний шторм Доріан 1 вересня досяг найвищої, п’ятої категорії за шкалою Саффіра-Сімпсона і представляє серйозну небезпеку для життя людей, а його наслідки можуть бути катастрофічними, швидкість вітру досягає 295 км/ч.

За словами метеорологів, точний маршрут урагану важко передбачити, але більшість схиляються до того, що він трохи ослабне, поверне на північ і найближчими днями буде рухатися вздовж берегової лінії США.

Раніше повідомлялося, що Трамп закликав молитися жителів Багамських островів, до яких дійшов ураган Доріан.

Нагадаємо, через наближення урагану Трамп ввів режим НС у Флориді і скасував свій візит у Польщу на заходи, присвячені початку Другої світової війни.