Вчені заявили, що ожиріння провокує чотири види раку

Рак кишечника, яєчників, нирок і печінки може розвинутися у людей з ожирінням-за їх надмірної ваги.

Ожиріння є найчастішою причиною розвитку раку, яку можна запобігти. Про це заявили вчені Cancer Research UK, британської благодійної організації, яка займається дослідженнями раку, повідомляє ВВС у понеділок, 2 вересня.

Через ожиріння можуть розвинутися рак кишечника, яєчників, нирок і печінки. Ця причина вважається другий з найнебезпечніших після куріння. На третьому – вплив ультрафіолетового випромінювання.

“Це дослідження підтверджує, що ожиріння – це нове куріння, Національна служба охорони здоров’я не може виграти битву з пузом поодинці. Необхідно участь сім’ї, харчової промисловості, уряду”, – заявив голова Національної служби охорони здоров’я Англії.

Вчені вважають, що ожиріння здатне викликати як мінімум 13 різних типів ракових захворювань, у тому числі шлунка, товстої і прямої кишки, підшлункової залози, нирок, грудей, яєчників, матки, а також дихальних шляхів і кісткового мозку.

“Ми знаємо, що ожиріння веде до гормональних збоїв і проблем з обміном речовин. Воно сприяє підвищенню рівнів естрогену і інсуліну і зростання запальних процесів, що, в свою чергу, впливає на процеси поділу клітин”, – розповів Марк Гантер з Міжнародного агентства з вивчення раку.

Нагадаємо, що раніше огрядна жінка ради чоловіка схудла на 84 кг.

Також повідомлялося, що британець надихнув Мережа, схуднувши на 95 кг.