Стрілка з Техасу звільнили за кілька годин до атаки − ЗМІ

Сет Этор, який застрелив кількох людей в районі американського міста Одеса, був звільнений з роботи в день трагедії.

Чоловіка, який влаштував стрілянину в районі міста Одеса в американському штаті Техас, звільнили за кілька годин до трагедії. Про це в понеділок, 2 вересня, повідомила газета The New York Times.

Правоохоронці ідентифікували як стрілка 36-річного Сету Этора який не був пов’язаний з терористичними організаціями.

Як зазначив шеф поліції Одеси Майкл Герке, спочатку влада відмовлялися назвати ім’я підозрюваного, не бажаючи сприяти його популярності за скоєне.

За даними, 36-річний Этор був звільнений з компанії, що займається вантажними перевезеннями. Це сталося в суботу вранці, за кілька годин до того, як американець відкрив вогонь зі свого автомобіля спочатку по співробітникам патрульно-постової служби, а потім по беззбройних людях. Газета не назвала колишнього роботодавця Этора.

За даними NYT, Этор був звільнений зі своєї роботи в компанії вантажних перевезень вранці 31 серпня.

Нагадаємо, в неділю співробітники патрульно-постової служби під час вибіркової перевірки на дорозі намагалися зупинити легковий автомобіль за порушення правил руху. Водій, не гальмуючи, вистрілив у патруль через заднє скло, і поїхав на високій швидкості.

По дорозі він відкривав вогонь по беззахисним людям. В результаті правоохоронцям вдалося його зупинити і під час перестрілки чоловік був убитий на місці.

Кількість жертв інциденту досягло семи осіб, ще 22 постраждали. Мотиви і причини, якими керувався підозрюваний у стрілянині, поки не встановлені.