Стрілянина в американській Одесі: кількість жертв зросла

Мотиви і причини, якими керувався підозрюваний у стрілянині, поки не встановлені.

Шеф поліції міста Одеса в штаті Техас Майкл Герке уточнив 1 вересня, що інцидент зі стріляниною забрав життя семи та призвів до поранення 22 осіб. Про це повідомив телеканал Fox News.

“Наскільки ми розуміємо, 22 людини були поранені, троє з них є співробітниками правоохоронних органів. На жаль, були вбиті семеро людей − семеро наших громадян віковій категорії від 15 до 57 років”, − заявив Герке.

За його словами, чоловік, який влаштував стрілянину, діяв самостійно і мотиви події поки не встановлені. Він зазначив, що розслідування обставин трагедії ускладнене кількістю місць злочину − 15.

Цю цифру підтвердили на прес-конференції агенти ФБР.

Шеф поліції також розповів про деталі події. Так, інцидент стався в неділю після того, як співробітники патрульно-постової служби під час вибіркової перевірки на дорозі намагалися зупинити легковий автомобіль за порушення правил руху.

Водій, не гальмуючи, вистрілив у патруль через заднє скло, прискорив рух у західному напрямку до одеси і по дорозі вистрілив ще в однієї людини.

Підозрюваний відкривав вогонь по беззахисним людям ще два рази, у проміжку між якими кинув автомобіль і викрав поштовий фургон.

Біля кінотеатру Cinergy між підозрюваним і поліцією сталася перестрілка, зловмисник був убитий на місці.

Ліквідація стрілка в американській Одесі: відео

Раніше повідомлялося про п’ять жертв і 21 постраждалого.