Стало відомо, про що буде говорити “нормандська четвірка” в Берліні

Зустріч представників країн буде присвячена формуванню порядку денного майбутнього саміту лідерів України, Росії, Франції та Німеччини.

Темою зустрічі дипломатичних радників голів урядів країн-учасниць “нормандського формату” в Берліні в понеділок, 2 вересня, є формування порядку денного саміту лідерів країн “четвірки”. Про це повідомив помічник президента України Андрій Єрмак в Facebook.

“Мій наступний пункт призначення – Берлін, де завтра (2 вересня – ред.) відбудеться зустріч зовнішньополітичних радників лідерів країн “нормандського формату”. Ми будемо обговорювати порядок денний майбутньої зустрічі, серед пунктів якого, безумовно, будуть питання обміну полоненими і припинення вогню на Донбасі”, – повідомив Єрмак, додавши, що це дуже делікатні питання.

Також він закликав не піддаватися паніці та не створювати інформаційного шуму, заснованого на непідтверджених даних”.

“Це може нашкодити процесу. Запевняю, робота ведеться, і як тільки буде результат – громадськість офіційно повідомлять”, – заявив радник президента.

Нагадаємо, що раніше Зеленський сказав, що другий дзвінок Путіну був найскладнішим моментом на посту президента України.

Помічник президента України також розповів про початок тиску на російську сторону в питанні обміну полоненими.