Греція ввела надзвичайні заходи із-за величезних хвиль мігрантів”

Греція оголосила надзвичайні заходи із-за напливу мігрантів

Влада Греції заявляють, що контрабандисти використовують нові технології і швидкі катери, тому країна посилить патрулювання своїх морських кордонів.

Греція оголосила надзвичайні заходи по боротьбі з напливом шукачів притулку, які прибувають з Туреччини, щоб не повторити кризи 2015 року. Заходи представив міністр цивільного захисту Міхаліс Хрисохоїдіс, повідомляє The Guardian у понеділок, 2 вересня.

“Ми спостерігаємо величезні хвилі мігрантів, яким сприяють контрабандисти новими методами і більш швидкими катерами. Якщо ситуація буде продовжуватися, ми повторимо 2015 рік. Ми будемо приймати заходи для захисту своїх кордонів, і ми будемо набагато суворіше, набагато швидше в їх застосуванні”, – сказав міністр.

Грецькі власті пообіцяли посилити патрулювання вздовж морських кордонів, в першу чергу для боротьби з перевізниками нелегальних мігрантів. Також грецький уряд звернеться до НАТО і ЄС з проханням допомогти активізувати патрулювання в цьому районі.

В даний час майже 11 тисяч людей живуть у таборі для мігрантів на острові, який розрахований на максимум 3 тисячі осіб. Майже половина з 56 тисяч прибулих біженців та мігрантів в Європу в цьому році пройшли через грецькі острови.

Нагадаємо, що раніше з Туреччини до Греції перебралися понад 160 нелегальних мігрантів.

Також повідомлялося, що в грецьких Салоніках побилися дві групи мігрантів.