Заворушення в Гонконгу: в хід пішли водомети з незмивною фарбою

Протести в Гонконзі тривають 13 тижнів

У зіткненнях демонстрантів з поліцією постраждали понад 30 осіб. Влада обіцяє не запроваджувати режим НП.

В ході зіткнень між поліцією і демонстрантами в Гонконгу був госпіталізований 31 осіб, повідомляє RTHK. За даними радіостанції, більшість з них вже залишили лікарні, п’ятеро пацієнтів знаходяться у важкому стані.

Напередодні в Гонконзі знову пройшли багатотисячні несанкціоновані акції протесту. Акції не припиняються з червня. Приводом став закон про екстрадицію, який, як вважають мітингувальники, спрямований проти дисидентів, які втекли з материкового Китаю в Гонконг.

31 серпня поліція вперше застосувала проти демонстрантів водомети з незмивною синьою фарбою. По ній протестувальників можна буде обчислити і після закінчення акції.

BLUE DYE: Police spray blue dye from water cannon trucks at #antiELAB protesters outside Hong Kong’s s Legislative Council offices in Admiralty #HongKongProtests #香港 pic.twitter.com/raXVJIFrXR

— Bloomberg TicToc (@tictoc) August 31, 2019

Зараз влада Гонконгу шукають способи припинити масові маніфестації і страйки в цьому спеціальному адміністративному районі Китаю.

Глава Гонконгу Керрі Лам провела за закритими дверима зустріч з представниками протестуючої молоді, але – безрезультатно. Вона пообіцяла не вводити надзвичайний стан, але шляхів виходу з глухого кута не запропонувала.

Про прочинах масових протестів у матеріалі докладно Корреспондент.net Пекін готує армію. Криваві протести в Гонконзі.