Посольство США заперечує заморожування допомоги Києву

США надають Україні військову допомогу на 250 мільйонів доларів

США продовжують працювати з європейськими союзниками з метою врегулювання конфлікту на Донбасі, йдеться в повідомленні.

Американська політика щодо України не змінилася, США продовжує підтримувати українську владу. Про це РБК заявила представник американського посольства в Москві Ребекка Росс, коментуючи повідомлення ЗМІ про рішення Білого дому заморозити 250 мільйонів доларів військової допомоги Києву.

“Ми залишаємося твердо схильними до співробітництва з Україною, як це продемонстрував недавній візит помічника президента США з нацбезпеки Джона Болтона в Київ”, – йдеться у відповіді посольства.

Росс зазначила, що сприяння Україні передбачає надання удосконалених оборонних засобів для моніторингу та захисту кордонів і розгортання військових сил №в більш безпечному та ефективному ключі”, а також для досягнення прогресу в налагодженні взаємодії з НАТО.

При цьому в дипмісії уточнили, що США продовжують працювати з європейськими союзниками з метою врегулювання конфлікту на Донбасі як в рамках реалізації мінських угод, так і шляхом інших ініціатив.

Раніше CNN і Politico писали, що адміністрація президента США Дональда Трампа протягом останніх декількох тижнів висловлювала намір припинити надання військової допомоги Україні в розмірі 250 мільйонів доларів, однак остаточне рішення ще не прийнято.