У США стрілянина на стадіоні, поранено 10 школярів

Вогонь був відкритий під час або незабаром після матчу з американського футболу. Грали шкільні команди.

У США на спортивному стадіоні в місті Мобіл (Алабама) у п’ятницю ввечері відбулася стрілянина, в результаті якої щонайменше 10 осіб постраждали, повідомляє телеканал NBC.

Інцидент стався після футбольного матчу на стадіоні Ледд-Пиблз, який проходив між командами ЛеФлор і Вилльямсон. Поліція підтвердила, що в результаті стрілянини постраждали як мінімум 10 чоловік у віці від 15 до 18 років. Всі постраждалі госпіталізовані, п’ятеро з них перебувають у критичному стані.

Шеф поліції міста Лоренс Баттисте зазначив, що більшість постраждалих були на боці гравців та вболівальників команди ЛеФлор. Він додав, що в результаті інциденту дві людини були затримані і допитані.

VIDEO: The moment shots were fired at Ladd-Peebles Stadium in Mobile, #Alabama — injuring 10 during a HS football game pic.twitter.com/9G7sdxtb7w

— DMM News (@DMM_News_) 31 серпня 2019 р.

WATCH: The scene at Ladd-Peebles Stadium in Mobile, #Alabama after a shooting injured 10 people. pic.twitter.com/ZeUKBYnGpL

— DMM News (@DMM_News_) 31 серпня 2019 р.

 

Нагадаємо, два тижні тому в результаті стрілянини в Філадельфії вогнепальні поранення отримали шість поліцейських. Інцидент почався, коли правоохоронці проводили в будівлі операцію із затримання наркоторговців. Ще два копа потрапили в ДТП по дорозі на місце, де сталася стрілянина.

Нагадаємо, 3 серпня житель Техасу відкрив стрілянину в супермаркеті Walmart в місті Ель-Пасо неподалік від кордону з Мексикою. В результаті події загинули 22 людини, ще понад 20 поранені.

Наступного дня ще один інцидент із стріляниною стався в районі Орегон в Дейтоні. Жертвами інциденту стали десять осіб, включаючи стрілка, ще 26 постраждали.