У Сирії затриманий кат ИГИЛ, який обезголовив понад 100 осіб

Бельгієць Ануар Хаддуши відомий на прізвисько “Кат з Ракки” з-за масових страт. Він продовжував отримувати допомогу на житло в Британії.

У Сирії затриманий уродженець Бельгії Ануар Хаддуши, більш відомий як “Кат з Ракки”. Про це повідомила бельгійська газета De Morgen у п’ятницю, 30 серпня.

35-річний Хаддуши – один з найбільш відомих бойовиків угруповання “Ісламська держава”. Його підозрюють у вбивстві понад 100 мешканців міста Ракка.

Хаддуши разом з дружиною з 2009 року проживав у Великобританії, в 2014 році пара приєдналася до терористів ИГИЛ. Після від’їзду в Сирії він продовжував отримувати на свій банківський рахунок допомога на житло в Бірмінгемі.

Є припущення, що ці гроші могли піти на фінансування терактів в Парижі і Брюсселі в 2015 і 2016 роках. Кошти з рахунку Хаддуши отримав один з екстремістів, засуджений до тюремного терміну за підготовку терактів.

Хаддуши з дружиною знаходяться в руках “Демократичних сил Сирії”. Якщо його передадуть владі Іраку, йому може загрожувати страта.

Раніше в Угорщині затримали сирійця, підозрюваного в зв’язках з ИГИЛ. Чоловік проводив кари. На його рахунку не менше 20 жертв.