У Німеччині підліток потрапив в книгу рекордів з 57 розміром взуття

Ларс Мотца робить взуття на замовлення. Вартість однієї пари може досягати 1,2 тисяч євро. Витрати покриваються за медичною страховкою.

Житель Берліна Ларс Мотца потрапив до Книги рекордів Гіннесса як підліток, з найбільшим розміром ноги – 16-річному юнакові потрібні черевики 57 розміру, повідомляє DPA в суботу, 31 серпня.

Ліва стопа Ларса досягає в довжину 35,05 см, правий – 34,98 див. Такого взуття в магазинах Німеччини немає, доводиться робити на замовлення. Вартість однієї пари може досягати 1,2 тисяч євро. Витрати покриваються за медичною страховкою.

Крім того, юнак навчається на столяра і йому потрібна спеціалізована взуття для роботи в майстерні. Такі черевики коштують 1,8 тисяч євро. Ці витрати покриває Відомство у справах праці.

“Здорово, що цей рекорд належить мені”, – сказав агентству Ларс. При цьому в побуті юнак нерідко стикається з проблемами. Йому, наприклад, важко підніматися по сходах. “Проблеми будуть і з автошколою”, – сказав він. Складно також зі спортом – не хокей, ні футбол, ні баскетбол молодій людині не підходять.

Раніше повідомлялося, що знайдений найвищий у світі політик – це член міської ради Нью-Йорка Роберт Карнегі. Із зростанням 208 см він занесений в Книгу рекордів Гіннесса.