Меркель розповіла про плани після відходу з політики

Ангела Меркель виступила у Вищій школі менеджменту в Лейпцигу

Канцлер отримала почесну ступінь в школі менеджменту на церемонії, на якій була присутня голова Європейського центрального банку Крістіна Лагард.

Канцлер Німеччини Ангела Меркель може повернутися до наукової діяльності, після того, як покине свій пост. Про це вона сказала під час виступу в Вищій школі менеджменту в Лейпцігу, повідомляє Reuters в суботу, 31 серпня.

“Всі університети, які присвоїли мені почесну докторську ступінь, ще почують про мене, коли я піду з посади канцлера. Я повернуся і не залишуся на короткий час, як сьогодні. Я залишуся довше”, – заявила Меркель.

Сьогодні канцлер отримала почесну ступінь в школі менеджменту на церемонії, на якій була присутня голова Європейського центрального банку Крістіна Лагард.

До початку своєї політичної кар’єри Меркель навчалася на фізичному факультеті Лейпцігського університету, після чого працювала в Берлінському інституті фізичної хімії Академії наук НДР. Вона захистила дисертацію з квантової хімії в 1986 році і має ступінь доктора природничих наук.

Як відомо, термін повноважень діючого канцлера закінчується в 2021 році. Меркель займає цю посаду з 2005 року. Вона не буде претендувати на посаду канцлера під час наступних виборів.

При цьому більшість німецьких респондентів вважають, що Меркель покине пост канцлера ФРН ще до завершення свого періоду легіслатури в 2021 році.