Польща визначила місця дислокації нових підрозділів США

Джон Болтон назвав Польщу “прекрасним партнером для США в оборонній сфері і членом НАТО.

Варшава і Вашингтон визначили пункти розміщення деяких нових підрозділів американських військ у Польщі. Про це заявив міністр національної оборони Польщі Маріуш Блащак за підсумками переговорів з радником президента США з нацбезпеки Джоном Болтоном, повідомляє Польське радіо в п’ятницю, 30 серпня.

“Ми розмовляли про чергове місці дислокації американських військ – шість вже узгоджені, ми говорили про сьомому. Отже, у нас трохи більше часу, щоб зробити висновки”, – сказав Блащак, коментуючи інформацію про рішення Трампа відкласти візит до Польщі з-за урагану Доріан, який насувається на Флориду.

У свою чергу Болтон назвав Польщу прекрасним партнером для США в оборонній сфері і членом НАТО.

Польща призначає більше 2% ВВП на оборону і більше 20% військового бюджету на інвестиції. Вони вирішили придбати у нас чудові і сучасні системи озброєння, в тому числі винищувачі F-35. Ми вважаємо, що це важливо для кращої співпраці всіх натівських сил – зазначив Джон Болтон.

Нагадаємо, влада Польщі домовилися про збільшення чисельності американського контингенту на території країни – до 6 тисяч осіб.