У Путіна розповіли про деталі розмови з Меркель

Розкрито деталі телефонної розмови Путіна і Меркель

Сторони обговорили нормандський формат переговорів по Донбасу і сирійське врегулювання, зокрема, обстановку в Ідлібі.

У розмові президента Росії Володимира Путіна і канцлера Німеччини Ангели Меркель підкреслена безальтернативність мінського “комплексу заходів” як основи врегулювання ситуації на Україні. Про це повідомляється на сайті Кремля в четвер, 29 серпня.

У ході бесіди російський лідер вказав на важливість серйозної підготовчої роботи в контексті можливого проведення чергового саміту “нормандської четвірки”.

“У цьому контексті підкреслено необхідність виконання Києвом домовленостей, досягнутих в ході зустрічей на вищому рівні в цьому форматі в Парижі та Берліні в 2015 і 2016 роках”, – йдеться в повідомленні.

Також сторони обговорили сирійське врегулювання, зокрема, обстановку в Ідлібі, іранську ядерну програму і лівійську проблематику.

Телефонна розмова відбулася за ініціативою німецької сторони.

Раніше повідомлялося, що Меркель після Зеленського поговорила з Путіним. Сторони домовилися продовжити підготовку до саміту в нормандському форматі для подальшої реалізації мінських угод.

Напередодні президент України Володимир Зеленський провів телефонну розмову Ангелою Меркель.

Нагадаємо, зустріч в нормандському форматі за участю лідерів України, Німеччини, Франції і Росії щодо врегулювання ситуації на Донбасі може відбутися вже в найближчі тижні. Про це сказано в спільній декларації лідерів країн G7 за підсумками саміту у Франції.