В роботі популярного продукту Microsoft стався серйозний збій

Користувачі Microsoft скаржилися на збої

Користувачі з Америки та Європи скаржилися на роботу сервісу Office 365, в який входять ряд програм і засобів комунікацій.

Компанія Microsoft отримала скарги від користувачів на роботу сервісу Office 365, який за передплатою відриває доступ до офісних продуктів Microsoft. Про збої у середу ввечері, 28 серпня, повідомляє портал Downdetector.

Найбільша кількість скарг надійшла від користувачів з США і Канади. Також скаржилися користувачі з Німеччини, Нідерландів, Бельгії, Великобританії та Норвегії.

Близько 67% скарг, що надійшли пов’язані з тим, що користувачі не можуть встановити зв’язок з сервером Office 365. Ще 28% користувачів повідомили, що не можуть зайти на сайт при введенні логіна і пароля.

У Office 365 входять офісні програми Excel, Word, Outlook та інші, а також засоби комунікації та спільної роботи – Skype для бізнесу, SharePoint, Teams. Сервіс також дає доступ до інструментів аналітики – Power BI та програми для автоматизації бізнес-процесів дрібних компаній сфери послуг – StaffHub і Bookings.

За день до цього повідомлялося про великому збій в роботі Facebook. Частіше інших на збої скаржилися користувачі з Німеччини, Великобританії, Швейцарії, Греції, США і Канади.

Раніше в Microsoft визнали можливість прослушки користувачів. Компанія може аналізувати інформацію, отриману від голосового помічника Microsoft Cortana або програми Skype Translator.