Президент Бразилії видалив образливий коментар на адресу дружини Макрона

Болсонару видалив образливий коментар на адресу дружини Макрона

Жаир Болсонару вилучив у соцмережі який образив президента Франції коментар до посту про його дружину.

Президент Бразилії Жаир Болсонару видалив свій коментар до сатиричному колажу в Facebook, на якому президенти Франції і Бразилії були зображені з подружжям.

Зазначимо, скандал розгорівся після того, як в мережі були опубліковані знімки Жаїра Болсонару і Еммануеля Макрона з першими леді Бразилії і Франції, які супроводжувалися підписом: “Тепер ви розумієте, чому Макрон переслідує Болсонару?”.

Незабаром під колажем з’явився коментар самого Болсонару: “Не принижуйте мужика, ЛОЛ”.

Причому, цей коментар викликав набагато більше критики, ніж сам колаж. Президента Бразилії звинуватили в поганому поводженні.

Нагадаємо, на саміті у Франції лідери G7 домовилися заснувати фонд в розмірі 20 млн доларів для боротьби з пожежами в тропічних лісах Амазонії.

Однак Бразилія відмовилася від допомоги країн G7. А глава адміністрації Болсонару преположил, що ці ресурси більш актуальні для лісовідновлення Європи, а також нагадав Макрону про в соборі Паризької богоматері.

Раніше Макрон назвав ситуацію з пожежами в Амазонії міжнародною кризою, закликавши країни Великої сімки обговорити цю проблему на саміті в Біарріце.