Пакистан провів успішний запуск балістичної ракети

Запуск ракети (архівне фото)

У Пакистані військові оголосили про успішні випробування балістичної ракети Газнави класу земля-земля.

Пакистан в ніч на четвер вдало здійснив випробувальний запуск балістичної ракети класу земля-земля Газнави. Про це повідомляє DND з посиланням на генерал-майора Азіфа Гафура

“Пакистанські військові успішно провели пробний запуск наземної балістичної ракети класу Газнави. Вона здатна доставляти боєголовки різних типів на відстань до 290 кілометрів”, – йдеться в повідомленні.

Пакистанське військове керівництво привітало команду, яка займалася розробкою і випробуваннями цієї ракети, з успіхом.

Інженерів також привітали президент Пакистану Аріф Алві і прем’єр-міністр Імран Хан, які, крім цього, висловили свої вітання і всієї пакистанської нації.

Pakistan successfully carried out night training launch of surface to surface ballistic missile Ghaznavi, capable of delivering multiple types of warheads upto 290 KMs. CJCSC & Services Chiefs congrat team. President & PM conveyed appreciation to team & congrats to the nation. pic.twitter.com/hmoUKRPWev

— DG ISPR (@OfficialDGISPR) 29 серпня 2019 р.

Нагадаємо, 5 серпня уряд Індії вирішив позбавити штат Джамму і Кашмір особливого статусу, що призвело до загострення відносин між Індією і Пакистаном. Уряд країни початок перекидання тисячі військових в цей регіон.

У відповідь на це Пакистан знизив рівень дипломатичних відносин з Індією. Також комітет нацбезпеки Пакистану ухвалив переглянути всі двосторонні домовленості з Індією.