Газпром вніс $345 млн на рахунок суду в Англії в рамках суперечки з Нафтогазом

Газпром суду виплатив $345 млн

Російська компанія поклала на рахунок британського суду $345 млн у рамках судового розгляду з Нафтогазом.

Компанія Газпром внесла забезпечувальні платежі в розмірі $345 млн на рахунок Високого суду правосуддя Англії і Уельсу в рамках судового спору з НАК “Нафтогаз України” в Стокгольмському арбітражі. Про це повідомляється у фінансовій звітності Газпрому в четвер, 29 серпня.

У Газпромі нагадали, що в червні 2018-го Високий суд правосуддя Англії і Уельсу заарештував його активи у Великобританії на виконання рішення арбітражу. Але у вересні суд зняв арешт з британських активів російського монополіста. Головною умовою цього стала обіцянка Газпрому не відчужувати британські акції Nord Stream AG поки тривають слухання в англійському суді по транзитному спору з Нафтогазом.

У березні Високий суд відмовився заарештовувати активи Газпрому по цій справі, до його завершення в апеляційній інстанції.

“У рамках провадження у справі про визнання і приведення у виконання рішення Стокгольмського арбітражу Газпром в 2019 році вніс на рахунок Високого суду правосуддя Англії і Уельсу забезпечувальні платежі в загальному розмірі $345 млн”, – йдеться в документі.

Нагадаємо, що раніше Україна накопичила 17 мільярдів кубів газу.

Також повідомлялося, що Газпром повинен Нафтогазу більше $2,84 млрд.