Сектор Газа: смертники підірвали трьох палестинських поліцейських

Терористи були пов’язані з Ісламською державою. При вибуху постраждали кілька цивільних.

Терористи-смертники, яких пов’язують з Ісламською Державою, влаштували вибухи на двох пунктах пропуску в секторі Газа, в результаті чого загинули троє палестинських офіцера поліції. Про це повідомляє BBC у середу, 28 серпня.

“Пов’язані з Ісламським Державою терористи-смертники напали у вівторок на два поліцейських чек-пойнта в Газі, в результаті чого загинули троє палестинських поліцейських”, – йдеться в повідомленні.

Постраждали також і декілька цивільних, які перебували в той час поруч.
Після цих нападів в Газі оголосили надзвичайний стан, а сили безпеки були приведені в бойову готовність. На головних коліях Гази розгорнуті сотні палестинських силовиків.

Ці напади сталися незабаром після того, як ХАМАС, який тримає владу в секторі Газа з 2007 року, провів операцію проти радикальних бойовиків-ісламістів, пов’язаних з Ісламською Державою.

Раніше ізраїльська авіація атакувала базу руху ХАМАС у секторі Газа у відповідь на ракетний обстріл з території палестинського анклаву.

Нагадаємо, в серпні військові Ізраїлю застрелили кілька озброєних палестинців, які намагалися перетнути північну кордон сектора Газа.