Франція і Росія обговорять Мінські угоди у форматі “2+2”

Представники Франції та Росії обговорять у Москві Мінські угоди у форматі “2+2”

Міністри внутрішніх справ і міністри оборони країн зустрінуться в Москві, щоб обговорити виконання Мінських домовленостей.

Франція і Росія у форматі “2+2” проведуть переговори в Москві на рівні міністрів закордонних справ та міністрів оборони. Про це заявив у вівторок президент Франції Еммануель Макрон, повідомляє Укрінформ у вівторок, 27 серпня.

“Міністр Європи та закордонних справ і міністр збройних сил поїдуть через кілька днів до Москви для відновлення діалогу у форматі “2+2″, продовження діалогу, розпочатого з президентом Путіним, і просування цієї спільної архітектури”, – заявив Макрон.

Як підкреслив президент Франції, одним з головних питань під час цього візиту буде використання здатності Франції у врегулюванні російсько-українського конфлікту і виконання Мінських домовленостей.

Макрон також додав, що Франція прагне побудувати справжню європейську стратегію і архітектуру безпеки і довіри в Європі.

Раніше ЗМІ повідомили, що Трамп на саміті G7 посварився з лідерами інших країн групи, наполягаючи на тому, що Росія повинна повернутися до її складу.

Пізніше Макрон заявив, що РФ можна запросити в G7 в якості гостя.