Трамп шкодує, що мало підвищив тарифи для Китаю

Президент США Дональд Трамп

Раніше американські ЗМІ повідомили, що президент вперше шкодує про загострення торгової війни з Пекіном. У Білому домі заявили, що слова лідера країни невірно витлумачили.

Президент США Дональд Трамп шкодує про своє рішення підвищити мита на імпорт з Китаю лише на 5%. Про це 25 серпня повідомило агентство Reuters.

Раніше на полях саміту G7 після переговорів з прем’єр-міністром Великобританії Борисом Джонсоном Трампа запитали, чи не переосмислював він хоча б на секунду питання загострення торговельної війни з Китаєм.

Американський лідер відповів ствердно і додав, що “переосмислює всі питання”. Багато американські ЗМІ витлумачили слова Трампа як перше жаль про загострення торговельної війни з Китаєм.

У Білому домі на це заявили, що відповідь президента був невірно витлумачений і він пошкодував лише про те, що підняв тарифи лише на 5%.

“Його відповідь був невірно витлумачений. Президент Трамп відповів на запитання ствердно, так як він шкодує, що не підняв тарифи ще вище”, − уточнила прес-секретар Білого дому Стефані Грішем.

Нагадаємо, 23 серпня Трамп заявив, що з початку осені мита на китайські товари загальною вартістю 300 мільярдів доларів збільшаться з 10 до 15%, а з 1 жовтня мита на товари загальною вартістю 250 мільярдів доларів зросте з 25 до 30%.

Все це він пояснив рішенням Китаю ввести мита на ввезення американських товарів на загальну суму 75 мільярдів доларів.