Трамп розповів про дискусії з Росії на G7

Наступний саміт “сімки” відбудеться в США

Наступний саміт “сімки”, ймовірно, пройде в Майамі, присутність Росії на ньому “було б корисно”, вважає Трамп.

Президент США Дональд Трамп вважає корисним присутність Росії на наступному саміті “Великої сімки”. Про це він заявив у понеділок, 26 серпня, перед зустріччю з канцлером Німеччини Ангелою Меркель в Біарріце, повідомляє ТАСС.

За словами Трампа, саміт, “ймовірно, пройде в Маямі”. На питання про те, чи буде запрошена Росія, він відповів, “що це було б корисно”, але додав, що не всі лідери згодні з цим.

“Ми говорили про Росії, не було голосування або чогось такого… Я схиляюся до того, щоб сказати “так”. Є ті, хто зі мною на 100% згоден, є ті, хто не погоджується”, – рассказалТрамп.

“Ми обговорювали Росію. Подивимося, що буде. Я думаю, що це було б корисно, не факт, що інші з цим погоджуються”, – додав він.

Крім того, Трамп розповів про обговорення питання ядерної зброї в Ірану.

“Великий прогрес досягнутий по Ірану. Ми в тій чи іншій мірі прийшли до єдиної думки. Воно полягає в тому, [що] їм не можна мати ядерну зброю”, – сказав Трамп.

Президент США запевнив, що твердження ЗМІ про запеклих суперечках щодо Ірану на саміті не відповідають дійсності. За словами Трампа, всі країни G7 дотримуються єдиних позицій”.

“Це був дуже успішний саміт G7, він пройшов у дуже дружній обстановці”, – констатував він.

Раніше ЗМІ повідомили, що Трамп на саміті G7 посварився з лідерами інших країн групи, наполягаючи на тому, що Росія повинна повернутися до її складу.