Іран заявив про продаж нафти з танкера Adrian Darya 1

Порт призначення іранського танкера Adrian Darya 1 залишається невідомим. За даними уряду в Тегерані, його тепер визначатиме новий власник вантажу.

Уряд Ірану у понеділок, 26 серпня, повідомила про завершення угоди з продажу нафти, яка перебувала на борту супертанкера Adrian Darya 1.

“Ісламська Республіка продала нафту з цього судна. Тепер пункт призначення даного вантажу буде визначати власник і покупець”, – заявив прес-секретар уряду Ірану Алі Рабії у понеділок, згідно з повідомленням іранського інформагентства توسط.

Раніше повідомлялося, що на борту танкера Adrian Darya 1, називався раніше Grace 1, знаходяться 2,1 мільйона барелів легкої нафти, вартість якої оцінюється в 130 млн доларів. Згідно службі відстеження місцезнаходження суден Marine Traffic, зараз танкер Adrian Darya 1 знаходиться в Середземному морі на відстані близько 120 морських миль на захід від грецького острова Крит і тримає курс на південний схід.

Нагадаємо, на початку липня поліція і митні служби Гібралтару затримали супертанкер Grace 1 за підозрою в незаконних постачаннях нафти в Сирії.

Після заяв іранської влади, що танкер не буде здійснювати розвантаження в Сирії, суд Гібралтару постановив відпустити судно.

Джерело: Російська служба DW