Помічники Трампа розкритикували Макрона − ЗМІ

Еммануель Макрон і Дональд Трамп

У Вашингтоні залишилися незадоволені спробою тиску президента Франції на американського лідера перед самітом G7, пише The Wall Street Journal.

Члени американської адміністрації розкритикували французького лідера Еммануеля Макрона за спробу чинити тиск на президента США Дональда Трампа перед самітом G7. Про це в суботу, 24 серпня, повідомила газета The Wall Street Journal.

За інформацією видання, представники влади США в приватних розмовах критикували Макрона за спробу схилити Трампа до обговорення “нішевих питань” начебто кліматичних змін і розвитку Африки.

Зазначається, що члени американської адміністрації залишилися незадоволені ініціативою Макрона щодо проведення робочого сніданку в режимі тет-а-тет в Біарріце, який не був запланований заздалегідь.

Як зазначили джерела назеты, під час цієї зустрічі Макрон наполіг на обговоренні питань екології та заручився підтримкою Трампа за темами, які в першу чергу відповідають політичним інтересам французького лідера.

Нагадаємо, саміт Великої сімки почався в Биарицце увечері 24 серпня.

Раніше стало відомо, що Трамп висловлював невдоволення необхідністю відвідати саміт G7, називаючи його марною тратою часу з-за великої уваги питанням екології.