Зареєстрована перша смерть після куріння вейпа

В США зареєстрували першу смерть після куріння вейпа

22 людини віковій категорії від 17 до 38 років підхопили респіраторні захворювання після використання електронних сигарет або вейпов.

Департамент громадського здоров’я штату Іллінойс зареєстрував смерть, імовірно, першої людини в США, який курив електронні сигарети і був госпіталізований з тяжким респіраторним захворюванням. Про це йдеться в повідомленні, розміщеному на сайті відомства.

“Кількість зареєстрованих департаментом випадків госпіталізації людей з тяжкими респіраторними захворюваннями, які курили електронні сигарети, подвоїлося тільки за останній тиждень. В цілому 22 людини віковій категорії від 17 до 38 років підхопили респіраторні захворювання після використання електронних сигарет або вейпов”, – зазначає відомство.

Воно уточнює діагноз ще 12 користувачів вейпов, у яких спостерігаються кашель, задишка і стомлення. Ці симптоми посилилися протягом декількох днів або тижнів до приміщення пацієнтів у лікарні.

Центри з контролю і профілактики захворювань США інформували про те, що в 22 штатах зареєстровано 193 випадки виникнення раку легенів, ймовірно, спричиненого палінням вейпов. Число таких випадків два дні тому складала 153 в 16 штатах.

Раніше міська наглядова рада Сан-Франциско за підсумками голосування схвалила введення заборони на продаж електронних сигарет у місті.

Виявлена смертельна небезпека вейпов