Я наказую: Трамп спровокував флешмоб в мережі

Над Трампом знову жартують в мережі

Користувачі розкритикували Трампа за те, що він пише в Твіттері накази, які не входять у повноваження президента. Люди почали публікувати гумористичні “накази”, використовуючи його формулювання.

У мережі почався флешмоб у відповідь на безглузде і офіціозна “постанова” президента США Дональда Трампа, який той опублікував у себе в Twitter. Про це повідомляє The Guardian у суботу, 24 серпня.

“Цим я наказую нашим великим американським компаніям негайно почати пошук альтернативи Китаю, включаючи повернення вашої компанії назад додому і виробництво вашої продукції в США”, – серед іншого написав Трамп в п’ятницю, продовжуючи розпочату ним же економічну війну з Китаєм.

Люди нагадали президенту, що у нього немає повноважень віддавати накази бізнесу, і почали ділитися своїми жартівливими “наказами”.

“Поки ми вимагаємо конституційних повноважень, яких у нас немає, цим я наказую президенту припинити твітів”, – написав один.

“Цим я наказую нашемы ринку акцій підніматися, а і без того великої економіці зростати”, – написав інший.

“Цим я наказую усім у Твіттері наказати щось справжнє”, – пише ще один користувач.

Люди навіть долучили до флешмобу своїх домашніх тварин.

“Цим ми наказуємо дати нам смакоту”, – написав користувач і прикріпив фото своїх собак.

We hereby order you give us treats! pic.twitter.com/TQtdvFKN7w

— Steve Schale (@steveschale) August 23, 2019

Раніше на Іванка Трамп обрушився шквал критики за фото з відпустки.

Нагадаємо, 16 серпня видання The Wall Street Journal повідомило, що Трамп задумався про покупку Гренландії, щоб посилити позиції США в Арктиці.