Трамп закликав американські компанії йти з Китаю

Президент США заявив, що “наказує” компаніям США “негайно шукати альтернативи Китаю”, а також повернути виробництва в Америку.

Президент США Дональд Трамп закликав американські компанії негайно шукати альтернативи Китаю і повертати бізнес і виробництво в США. Про це Трамп написав на своїй сторінці в Twitter в п’ятницю, 23 серпня.

Глава держави має намір оголосити про заходи у відповідь на дії китайської влади, які анонсували додаткові мита на товари, що поставляються в Китай американські товари.

“Наша країна нерозумно втрачала трильйони доларів через Китаю протягом багатьох років. Вони крали нашу інтелектуальну власність, яка коштувала мільярди доларів кожен рік, і вони хочуть продовжувати робити це. Я не дозволю цьому статися”, – зазначив Трамп.

За його словами, Сполученим Штатам “не потрібен Китай”, оскільки країні “набагато краще без нього”. Він також заявив, що “наказує” американським компаніям шукати альтернативи Китаю.

Раніше президент США Дональд Трамп повідомив, що з 1 вересня Вашингтон введе нові мита у розмірі 10% на товари з Китаю вартістю 300 мільярдів доларів. Нещодавно він повідомив про відстрочення введення мит до середини грудня.