Нетаньяху обговорив з Путіним свій візит до Зеленському

Прем’єр Ізраїлю домовився з президентів РФ про продовження діалогу з питань безпеки”.

Прем’єр-міністр Ізраїлю Біньямін Нетаньяху поговорив по телефону з президентом Росії Володимиром Путіним. Про це повідомляє прес-служба Кремля у п’ятницю, 23 серпня.

Політики обговорили підсумки нещодавнього візиту Нетаньяху в Україну, в рамках якого він зустрівся з українським президентом Володимиром Зеленським та провів з ним переговори.

“Прем’єр-міністр Нетаньяху розповів президенту Путіну про свій візит на Україну. Було досягнуто згоди продовжувати діалог з питань безпеки”, – наголошується в повідомленні.

Нетаньяху і Путін обмінялися думками щодо регіональної порядку денному, висловили обопільну зацікавленість у підтримці російсько-ізраїльського взаємодії з Сирії і в спільній боротьбі з міжнародним тероризмом. Сторони порушили тему подальшого зміцнення співробітництва в торгівлі та економіці.

Нагадаємо, що раніше Зеленський зустрівся з Нетаньяху. Після зустрічі він заявив, що Ізраїль для України завжди буде прикладом того, як треба захищати свою землю і берегти життя своїх солдатів, своїх громадян.

Після зустрічі Нетаньяху заявив, що Україна відкриє представництво в Єрусалимі.