Чиновник з Дагестану завищив на вік 34 роки для отримання пенсії

Чоловік 1989 року народження надав невірні паспортні дані, щоб отримувати пенсію по старості.

В Левашінском районі Дагестану заступник голови села Кулецма завищив власний вік 34 роки для того, щоб отримувати трудову пенсію. Про це 22 серпня повідомила прес-служба прокуратури республіки.

Відзначається, що в місцевому відділі міграційної служби 28-річному чиновнику був виданий підроблений паспорт із зміненою датою народження.

Крім цього, він підробив трудову книжку. У документі повідомлялося, що чиновник нібито працював у колгоспі з 1985 по 1996 роки.

У лютому 2018 року чоловік звернувся в районне відділення пенсійного фонду з проханням призначити йому пенсію по старості.

У період з березня 2018 року по липень 2019 року чиновнику нарахували пенсію в розмірі понад 155 тисяч рублів (близько 59 тисяч гривень).

Стосовно чоловіка порушили кримінальну справу про шахрайство. Також розпочаті справи про зловживання посадовими повноваженнями і про службовому підробленні стосовно співробітників відділень Пенсійного фонду та міграційної служби.

Американцеві загрожує 40 років в’язниці за махінації з товарами Apple

Раніше повідомлялося, що 27-річний житель Гондурасу, який працює в Америці, намагався прикинутися мертвим, щоб позбавиться від сварливої дружини.