Борис Джонсон закинув ногу на стіл під час зустрічі з Макроном

Еммануель Макрон і Борис Джонсон

Вчинок британського прем’єра одразу розкритикували в соцмережах, однак, найімовірніше, це був жарт.

Прем’єр-міністр Великобританії Борис Джонсон під час бесіди з президентом Франції Еммануелем Макроном в Єлисейському палаці поклав ногу на столик, що стояв між політиками. Відповідні кадри 22 серпня опублікували в соціальних мережах журналісти, присутні на зустрічі.

Як пише Business Insider, вчинок глави британського уряду встигли розкритикувати в соцмережах. Зокрема, біограф Джонсона Соня Пернелл назвала його поведінку “грубим і ганебним”.

“Уявіть, якщо б Макрон поклав ноги на стіл в Букінгемському палаці”, − зазначила вона в Twitter.

Редактор газети The Sun Тому Ньютон Данн звинуватив політика в менспрединге (звичкою чоловіків сидіти з широко розсунутими ногами).

Інші користувачі також визнали поведінку Джонсона недипломатичним.

При цьому, як зазначає видання, вчинок прем’єр-міністра, ймовірно, був жартом.

“Виглядає, немов Макрон припустив, що столик можна використовувати в якості підставки для ніг, що Джонсон жартома і робить”, − написав кореспондент Sky News у Twitter.

WATCH: here’s the Reuters video of Boris Johnson putting his foot on the Elysee furniture. It seems President Macron was making small talk suggesting the table would work equally well as a footstool should the PM want to recline, which Johnson then jokingly does pic.twitter.com/dnv37t9mS4

— Tom Rayner (@RaynerSkyNews) August 22, 2019