Іран представив нову ракету ППО

Комплекс Бавар-373 близька за характеристиками російському С-400, зазначив президент Ірану Хасан Роухани.

Іран представив новий зенітний ракетний комплекс власного виробництва Бавар-373. Про це повідомила прес-служба президента країни Хасана Роухани у четвер, 22 серпня.

“Зенітна ракетна система великого радіусу дії Бавар-373 була представлена за наказом пана Хасана Роухани як найбільш сучасна і унікальна система оборони в країні”, – йдеться в повідомленні.

“Наша нова система близька за характеристиками російському С-400”, – цитує Роухани телеканал Al Mayadeen. За його словами, це свідчення того, що іранський ВПК продовжує успішну роботу навіть в умовах санкцій США.

Комплекс був представлений на церемонії, присвяченій святкуванню Дня оборонної промисловості Ірану. Крім президента на ній були присутні міністр оборони Амір Хатами та інші високопоставлені військові чиновники.

Бавар-373 – мобільна система протиракетної оборони, призначена для перехоплення і знищення ворожих ракет і літальних апаратів на висотах до 65 км. Вона здатна виявляти до 100 цілей відразу і вражати шість цілей одночасно.

Нагадаємо, на початку серпня в Ірані представили три нові моделі високоточних керованих ракет власного виробництва – Yasin, Ghaem і Balaban.