Захоплення заручників в Бразилії: агресор убитий

Снайпер спецназу застрелив чоловіка, коли той виходив з автобуса, в якому тримав заручників.

Озброєний чоловік, який взяв у заручники пасажирів автобуса в Ріо-де-Жанейро, убитий. Про це у вівторок, 20 серпня, повідомив телеканал Globo.

Відзначається, що снайпер спецназу відкрив вогонь по зловмиснику після того, як той вийшов з автобуса, протримавши в ньому в заручниках 31 людину протягом трьох годин. Від отриманого поранення чоловік загинув. Про стан заручників поки не повідомляється. До місця інциденту під’їхало декілька машин швидкої допомоги.

Озброєний револьвером і електрошокером людина в масці приблизно в 5:30 за місцевим часом (11:30 за Києвом) захопив рейсовий пасажирський автобус, який прямував з Нитероя в Ріо-де-Жанейро. Погрожуючи підпалити транспортний засіб, він зажадав зупинити автобус на жвавому мостом, що зв’язує міста. До того, як нейтралізувати злочинця, поліція змогла в результаті переговорів звільнити шістьох осіб.

Нагадаємо, в липні в Одесі співробітниць кредитної установи взяли в заручниці. Пізніше поліція зі штурмом їх звільнила. Зловмисник вимагав один мільйон доларів і вертоліт. В ході операції його затримали і посадили в автозак.