В Японії семеро людей загинули за тиждень від спеки

Японія продовжує страждати від виснажливої спеки, яка встановилася на всій території країни. Температура тримається на позначці вище +35 градусів.

Не менше семи осіб загинули і ще понад сім тисяч госпіталізовано з тепловими ударами в Японії за минулий тиждень. Про це оголосило Головне пожежне управління Японії виконує функції МНС і швидкої допомоги, повідомляє ТАСС у вівторок, 20 серпня.

За минулі сім днів по всій Японії з тепловими ударами були госпіталізовані в цілому 7338 людина. Японія продовжує страждати від виснажливої спеки, яка встановилася на всій території країни. У ряді регіонів температура тримається на позначці вище 35 градусів Цельсія.

Більшість постраждалих і жертв – люди похилого віку, які часто не включають будинку кондиціонери в цілях економії. Влада країни закликають населення носити головні убори, пити більше рідини і не перебувати тривалий час на Сонці.

Нагадаємо, в період з 5 по 11 серпня в Японії від спеки померли 23 людини і майже 13 тисяч потрапили до лікарень.

В минулому році з-за сильної спеки і рекордно високих температур в Японії загинули більше 150 осіб, кілька десятків тисяч потрапили до лікарень.