Суд продовжив арешт екс-президента Киргизстану

Алмазбек Атамбаєв знаходиться в слідчому ізоляторі Державного комітету національної безпеки Киргизстану.

Суд Первомайського району Бішкека прийняв рішення залишити під вартою екс-президента Киргизстану Алмазбека Атамбаєва на два місяці – до 26 жовтня. Про це повідомляє ТАСС у вівторок, 20 серпня, з посиланням на адвоката колишнього лідера республіки Сергія Слєсарєва.

Виїзне засідання суду відбулося у приміщенні Державного комітету національної безпеки (ДКНБ) Киргизстану, в слідчому ізоляторі якого Атамбаєв перебуває з 8 серпня.

Нагадаємо, 8 серпня екс-президент Киргизстану Алмазбек Атамбаєв був затриманий загоном спецназу після чергового штурму його резиденції в селі Кой-Таш недалеко від Бішкека, його вивезли з резиденції в конвої з декількох легкових автомобілів і автобусів з військовими. Також з’явилося відео затримання Атамбаєва.

Як відомо, 27 червня парламент Киргизстану ухвалив рішення про зняття статусу недоторканності з Атамбаєва. Колишнього президента підозрюють у корупції, узурпації влади та інших злочинах. Якщо слідство доведе його вину у злочинах, екс-лідеру Киргизстану може загрожувати довічне ув’язнення.

Після штурму в селі Кой-Таш проти Атамбаєва висунули нові звинувачення.