Поліція затримала людей, що планували теракт на саміті G7

Французька поліція затримала п’ятьох осіб, які планували підпалити готель, де повинні зупинитися правоохоронці під час саміту Великої сімки.

Поліція Франції затримала чотирьох чоловіків і одну жінку за підозрою в плануванні теракту в готелі, де будуть розміщені жандарми, зайняті в охороні саміту G7 в Біарріце. Про це повідомляє BFMTV у вівторок, 20 серпня.

Чоловіків і жінку у віці від 24 до 45 років затримали в понеділок у департаменті Ланди. Вони були відомі спецслужбам участю в анархо-автономистском русі.

Увагу правоохоронців вони залучили обговоренням в соцмережах місця розміщення поліції під час саміту. Під час дискусій обговорювалася можливість “підпалити готель”.

Зараз підозрювані перебувають під вартою. Їх звинувачують у злочинній змові з метою вчинити злочин і зруйнувати майно.

Як повідомлялося, Франція мобілізує 10 тисяч правоохоронців для забезпечення безпеки на саміті G7.

Саміт, який відбудеться на південно-заході Франції в місті Біарріц 24-26 серпня, пройде на тлі торгової війни США і Китаю і нестабільності фінансових ринків. Раніше ЗМІ повідомляли, що саміт G7 вперше може завершитися без спільної заяви.

Нагадаємо, в минулому році президент США Дональд Трамп залишив саміт раніше і відмовився від спільного комюніке, підірвавши крихкий консенсус з приводу торгового спору між Вашингтоном і його головними союзниками.