ФСБ порахувала, скільки в Росії українських заробітчан і студентів

За кількістю людей, які приїхали в Росію на заробітки, українці посіли четверту позицію – їх обігнали вихідці з Узбекистану, Таджикистану і Киргизстану.

За перше півріччя 2019 року в Росію на роботу приїхали 164,6 тисяч громадян України, ще 13,7 тисяч українців – на навчання. Про це з посиланням на ФСБ повідомляє РБК в понеділок, 19 серпня.

За кількістю заробітчан, які в’їхали на територію РФ з початку цього року, Україна посіла четверту позицію. Лідером став Узбекистан (918 тисяч громадян), на другому місці – Таджикистан (523,9 тисяч), а потім Киргизія (265 тисяч).

Крім того, з початку 2019-го в Російську Федерацію в’їхало 13,7 тисяч студентів з України. Найбільше на навчання до Росії приїхало громадян Казахстану (59,3 тисяч), Китаю (21,2 тисяч) та Узбекистану (14 тисяч). У той же час у виданні зазначають, що серед прибулих на роботу найменше громадян західних країн. Зокрема, з Німеччини – 10 тисяч, Туреччини – 10,2 тисяч, США – 3,7 тисяч, Великобританії – 4,3 тисяч.

Нагадаємо, раніше соцопитування серед українців показав, що кожен п’ятий українець працював за кордоном і більше не хоче.

Також повідомлялося, що майже 200 тисяч українців отримали дозволу на проживання в Польщі.