З’явилося відео руїн зруйнованого міста в Сирії

Стотисячне місто Хан Шейхун спорожнів, деякі райони повністю знищені. За місто до цих пір йдуть бої.

У мережі з’явилося відео наслідків наземних і повітряних ударів армії режиму Башара Асада та його союзників по сирійському місту Хан Шейхун. Про це повідомляє турецьке агентство Anadolu.

Як повідомляється, в результаті ударів армії Асада і ВКС Росії з лютого Хан Шейхуні (провінція Ідліб) зруйновано вісім шкіл, три медичних заклади, підстанція, центр цивільної оборони і три пекарні.

До початку конфлікту в Сирії чисельність населення Хан Шейхуна становила 100 тисяч осіб. Сьогодні ця цифра наближається до нулю.

Бої за Хан Шейхун на півдні зоні деескалації в Сирії тривають. Сьогодні стало відомо, що армія Асада встановила контроль над рядом територій, щільно наблизившись до Хан Шейхуну в спробі оточити його. У той же час опозиція і противники Асада втратили контроль над районом Факір в околицях Хан Шейхуна.

Раніше сьогодні в МЗС Сирії повідомили, що турецькі війська увійшли в сирійське місто Саракиб і рухаються в напрямку Хан-Шейхуна.

Дамаск розглядає напрямок Туреччиною військової колони в провінцію Ідліб як зазіхання на свій національний суверенітет і вважає, що Анкара таким чином доставляє військову допомогу терористам з угрупування “Джебхат ан-Нусра”.

Анкара заявила, що узгодила з Росією відправку свого військового конвою в цей район, однак авіація здійснила наліт на нього.

За даними Міноборони Туреччини, в результаті удару загинули троє цивільних, 12 поранені.