У США продали спортивний автомобіль McLaren за рекордні $19,8 млн

Чотири покупця протягом чотирьох з половиною хвилин брали участь у торгах. Машина дісталася колекціонерові з США.

Спортивний автомобіль McLaren F1 проданий з аукціону в американському місті Монтерей у штаті Каліфорнія за рекордні $19,8 млн. Про це повідомляє ТАСС з посиланням на прес-службу аукціонного дому sotheby’s у понеділок, 19 серпня.

“Мова йде про одному з двох існуючих автомобілів цієї моделі 1994 року випуску, в які виробник встановив ряд вдосконалених комплектуючих. За словами експертів sotheby’s, машина у відмінному стані, пробіг становить близько 21,5 тис. км”, – йдеться в повідомленні.

Чотири покупця протягом чотирьох з половиною хвилин брали участь у торгах. Машина дісталася колекціонерові з США, його ім’я не уточнюється. У sotheby’s підкреслюють, що раніше жоден автомобіль McLaren не був проданий з аукціону за таку високу ціну. Оцінна вартість лота становила від $21 млн до $23 млн.

Торги, на яких представили десятки ексклюзивних і раритетних автомобілів, проводилися в Монтереї у період з 15 по 17 серпня. Sotheby’s, як очікується, опублікує загальні підсумки аукціону протягом доби.

Аукціон ексклюзивних і раритетних автомобілів проводиться в Монтереї щорічно. У минулому році автомобіль Ferrari 250 GTO 1962 року випуску був проданий за $48,4 млн.

Минулого тижня у США на аукціоні sotheby’s продали автомобіль Джеймса Бонда Aston Martin DB5 1965 року за 6,4 млн доларів. Аукціонний дім заявив, що така сума стала рекордною для DB5.

Раніше в Швейцарії був проданий автомобіль Volvo 262C британського співака Девіда Боуї за 216 тисяч доларів, при первісній оцінці не більше 77 тисяч доларів.