Туреччина заявила про жертви після авіаудару в Сирії

Сирійська авіація завдала удару в районі турецької конвою, в Міноборони Туреччини заявляють про трьох загиблих мирних жителів.

У Міноборони Туреччини заявляють, що в результаті авіаудару в районі турецького військового конвою в сирійському Ідлібі загинули троє цивільних і 12 постраждали, повідомляє агентство Anadolu у понеділок, 19 серпня.

“Було скоєно напад з повітря на наш конвой, який рухався на спостережний пункт номер дев’ять. Троє цивільних осіб загинули, 12 постраждали”, – йдеться в повідомленні.

“Ми рішуче засуджуємо цей напад, яке суперечить існуючим угодам з Росією, співпраці та діалогу з нею”, – йдеться в заяві Міноборони Туреччини.

Раніше в МЗС Сирії повідомили, що турецькі війська увійшли в сирійське місто Саракиб і рухаються в напрямку Хан-Шейхуна.

Дамаск розглядає напрямок Туреччиною військової колони в провінцію Ідліб як зазіхання на свій національний суверенітет і вважає, що Анкара таким чином доставляє військову допомогу терористам з угрупування “Джебхат ан-Нусра”.

Нагадаємо, в 2016-2017 роках Туреччина проводила на території Сирії військову операцію Щит Євфрату. У 2018 році Анкара почала операцію в Сирії Оливкова гілка, метою якої було зайняти сирійський Афрін, який перебував на той момент під контролем курдських збройних формувань. Як відомо, з кінця минулого року Туреччина готує нову військову операцію в Сирії.