Трамп заявив, що журналістика в США досягла “нового дна”

Президент США Дональд Трамп

Американський лідер розкритикував плани газети The New York Times висвітлювати його передбачуваний расизм.

Президент США Дональд Трамп заявив, що журналістика в США досягло свого нового історичного дна. Таку думку він висловив в Twitter 18 серпня.

“Це (американська журналістика − ред.) не більше ніж диявольська пропагандистська машина, яка працює на Демократичну партію”, − написав американський лідер.

…..”Journalism” has reached a new low in the history of our Country. It is nothing more than an evil propaganda machine for the Democrat Party. The reporting is so false, biased and evil that it has now become a very sick joke…But the public is aware! #CROOKEDJOURNALISM

— Donald J. Trump (@realDonaldTrump) August 18, 2019

Таким чином Трамп розкритикував газету The New York Times, головний редактор якої Дін Бакет з співробітниками обговорили особливості висвітлення діяльності чинного президента США і вирішили змістити акцент з його відносин з Росією на передбачуваний расизм.

“Провальна New York Times, являючи собою один з найбільш руйнівних портретів поганий журналістики в історії, спіймана на витоку, що вони переходять від свого фальшивого “української змови” (звіт Мюллера і його свідчення були повною катастрофою) до расизму і “полювання на відьом”, − відповів на це американський лідер.

Нагадаємо, Трамп неодноразово піддавав критиці не лише газету The New York Times, але і великі телеканали CNN, ABC, CBS, NBC, називаючи їх ворогами для всіх американців.

При цьому президент не раз ставав об’єктом звинувачень у расизмі. У 2018 році він висловив невдоволення тим, що США беруть мігрантів “з брудних дірок”, за що його піддали осуду.