Помер засновник JYSK

Ларс Ларсен, який був засновником і особою компанії JYSK, що спеціалізується на товарах для дому, помер у віці 71 року.

Датський бізнесмен, засновник JYSK Ларс Ларсен помер у понеділок, 19 серпня на 72 році життя. Про це з посиланням на прес-службу компанії повідомляє Економічна правда.

“Сьогодні вранці, 19 серпня, Ларс Ларсен – або “Tradesman”, як його називали колеги, – мирно помер у своєму будинку поблизу Сількеборга, Данія, в оточенні своєї родини”, – йдеться в повідомленні.

Відзначається, що в Ларсена залишилися дружина Христина, двоє дітей і четверо внуків.

Як засновник JYSK, Ларсен був особою компанії до червня 2019 року, коли після діагнозу раку печінки він передав пост глави Lars Larsen Group своєму синові Джейкобу Брунсборгу.

Робота над подальшим розвитком JYSK триватиме, як це було досі, під керівництвом Яна Бо, CEO та президента компанії.

За словами Яна Бо, перш ніж відмовитися від посади голови, Ларсен брав участь в об’єднанні двох незалежних підрозділів в JYSK Group в один.

“Я продовжую концентрувати свою енергію на цьому дуже важливому завданні, щоб протягом декількох років ми мали єдиний і ще сильнішими JYSK, який у стилі Ларса Ларсена надалі буде надавати відмінні пропозиції для наших покупців”, – сказав він.

З моменту розширення бізнесу з Данії в Німеччину в 1984 році, група JYSK була розділена на дві організації: JYSK Nordic, яка працює в 20 країнах і Dänisches bettenlager, яка здійснює діяльність у семи країнах. Решта 25 країн є частиною франчайзингової концепції JYSK.

Нагадаємо, в минулому році JYSK анонсувала масштабне розширення в Україні.

Як повідомлялося, в грудні 2017 року шведська мережа товарів для дому IKEA офіційно заявила про плани виходу на український ринок.