На Канарах через пожежі евакуювали п’ять тисяч осіб

Пожежі на острові Гран-Канарія охопили 3400 га

З вогнем борються понад тисячі осіб, включаючи 700 військових. Вони використовують 14 одиниць авіатехніки.

Понад 5 тисяч людей евакуйовані через природних пожеж на іспанському острові Гран-Канарія, одному з найбільших в Канарському архіпелазі. Про це повідомляється на сайті уряду регіону в понеділок, 19 серпня.

Як заявив глава Канарських островів Анхель Віктор Торрес, острів Гран-Канарія зіткнувся з “ненажерливим вогнем”, який триває, не піддаючись “стримування або контролю”.

За даними Торреса, площа пожежі досягла вже 3400 га. Поширення вогню призвело до закриття 20 доріг в районах, де вирує вогонь. Ситуація ускладнюється сильним вітром.

Згідно із заявою влади Канарських островів, в ніч на понеділок на гасіння пожежі було направлено 400 осіб, у понеділок вранці в роботах будуть задіяні ще 700 військових. До них приєднаються 14 одиниць авіатехніки, включаючи чотири гідролітака.

Нагадаємо, 10 серпня стало відомо про перших пожежах на острові Гран-Канарія. Вогонь спалахнув у районі Хункалийо, в муніципалітеті Артенара. Ймовірною причиною стали роботи зі зварювальним обладнанням, які виконував 55-річний чоловік. Цивільна гвардія Іспанії вже затримала цього чоловіка.