Демонтаж електростанції в Британії: без світла залишилися 50 тисяч будинків

Після вибуху частина рушащейся конструкції зачепила лінію електропередач. Із-за інциденту 49 тисяч будинків залишилися без електрики.

Оксфордшир, Великобританія, демонтували градирні старої вугільної електростанції Дидкот. З-за вибуху 49 тисяч будинків залишилися без світла. Про це повідомляє ВВС у понеділок, 19 серпня.

Інцидент стався вранці 18 серпня, коли жителі спостерігали за демонтажем веж електростанції. Вежі висотою 114,3 м були зруйновані контрольованим вибухом. Однак, через кілька секунд після падіння третьої вежі, сталося займання лінії електропередач, що призвело до відключення світла в 49 000 будинків.

У Шотландських і Південних електричних мережах (SSEN) заявили, що матеріали, пов’язані із знесенням, потрапили в повітряні лінії електропередач, що стало причиною відключення. Протягом години електропостачання було відновлено.

Станція в Дидкоте припинила роботу в березні 2013 року. Перші три градирні демонтували в 2014 році. Демонтаж інших затягнувся на кілька років у зв’язку з вибухом у 2016 році.

У 2003 році читачі журналу ” Country Life поставили станцію в Дидкоте на третє місце серед найбільш потворних об’єктів у Великобританії, а також тих, які найбільше забруднюють навколишнє середовище. Станція неодноразово збирала під своїми стінами мітинги “зелених” партій.

Нагадаємо, що раніше в Криму випадково запустили 700-кілограмову ракету.

Також повідомлялося, що британка впала у прірву, намагаючись сходити в туалет.